joica

joica

joica

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

شايد به هنگام شنيدن توصيه هايي از افراد مختلف براي استفاده از حفاظ پنجره يا حفاظ فلزي و يا انواع حفاظ ها اين سوال در ذهنتان پيش آيد كه استفاده از حفاظ پنجره چه اهميت وضرورتي دارد؟

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند كم سن و سالي در خانه داريد يا اصلا فرزند كوچكي نداريد اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازيگوشي هاي آنها جلوي پنجره هاي در ارتفاع كم هستيد استفاده از حفاظ پنجره مي تواند خيال شما را از اين بابت آسوده نمايد.

 

حفاظ پنجره

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنيت جاني افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نيز محافظ مي كند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طريق پنجره ها نخواهند بود.

همچنين برخي افراد نيز حفاظ پنجره را براي شكل و ظاهر زيبايي كه به ساختمان مي دهد استفاده مي كنند. حفاظ هاي شيك و مدرن ظاهر ساختمان را بسيار لوكس و زيباتر جلوه مي كنند.

 

حفاظ پنجره بيروني و داخلي

حفاظ پنجره بيروني كه گفته شد مي تواند از يك ساختمان ساده و معمولي، يك ساختمان شكيل و زيبا بسازد، ممكن است مورد پسند و سليقه برخي افراد نباشد و از نظر آنها، شكل و ظاهر ساختمان را تحت تاثير سو قرار دهد. اين افراد نيز نبايد نگران سقوط كودكان از پنجره و يا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها مي توانند از حفاظ پنجره داخلي استفاده كنند اين حفاظ ها از داخل نصب مي شوند و نماي بيروني ساختمان را دچار تغيير و تحول نمي كنند. حفاظ هايي كه از داخل نصب مي شوند اندازه گيري متفاوتي از حفاظ هاي خارجي دارند، حفاظ هاي داخلي را بايد به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلي پنجره توليد كرد.

سوالي كه در مورد نصب حفاظ پنجره داخلي پيش مي آيد درمورد نحوه تميز كردن پنجره است. دقت داشته باشيد كه حفاظ هاي داخلي ثابت نيستند و با توجه به اينكه از طريق لولا متصل مي شوند مي توان به راحتي آنها را باز و بسته كرد و به نظافت و تميز كردن شيشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ هاي داخلي چه حفاظ هاي بيروني، بايستي نهايت دقت در طراحي صورت گيرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراكم بالا ممكن است باعث عدم رسيدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ايمني شيشه ها را نيز تضمين مي كند. از قديم الايام به ياد داريد كه برخورد توپ بچه هايي كه در كوچه ها مشغول بازي بودند همواره تهديدي براي شيشه پنجره ها محسوب مي شد. هرچند كه امروزه ديگر اين شيوه تفريح علاقمندان خود را از دست داده و بيشتر كودكان و نوجوانان اكثر اوقات خود را در منزل يا بدور از اجتماعات مي گذرانند اما برخورد هر شي يا پرتابه ديگري مي تواند سبب ايجاد خسارت در مورد شيشه هاي پنجره ها شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره كه حفاظ فلزي است عموما از جنس فلزاتي چون آلومينيوم و آهن ساخته مي شود و قيمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثير عوامل مختلفي چون نوع طراحي، ميزان فلز به كار رفته در حفاظ پنجره و غيره است.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني ترفند ديگري براي محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنين حفاظ شاخ گوزني نيز باعث ابهت بيشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمايي لوكس در آن مي شود. نيروهاي امنيتي و اجتماعي نيز استفاده از حفاظ هاي شاخ گوزني، بوته اي و ... را براي حفظ امنيت در ساختمان تاييد كرده و توصيه مي كنند.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

همانطور كه مي دانيد امروزه افراد از ابزار و وسايل زيادي براي محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده مي كنند. برخي بدين منظور منزل را مجهز به دزدگير مي كنند برخي ديگر از دوربين هاي مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده مي كنند و ... بيشتر اين شيوه ها هزينه بالايي را در پي دارند و شايد به همان اندازه نيز كارايي نداشته باشند و با قطع سيمي از كار بيفتند، نصب آنها نيز مشكل بوده و نياز به سرويس و نگهداري مداوم دارند. در اين بين استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني بر روي ديوارها روش مناسبي است كه در حين حفظ امنيت منزل نياز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظيفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام مي دهد.

حفاظ شاخ گوزني در حال حاضر يكي از حفاظ هاي بسيار مورد پسند و استقبال در جامعه است كه همانطور كه شاخ گوزن راهي براي ايمني اين حيوان مهيا مي سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزني نيز راهكار مناسبي براي حفاظت از ساختمان و ايمني بيشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزني

 

حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني

حال كه در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني و انواع حفاظ روي ديوار ي صحبت كرديم شايد با خود بگوييد كه راهكار پيشنهادي ما براي جلوگيري از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طريق درب به داخل منازل چيست؟ حفاظ درب آكاردئوني بهترين گزينه براي اين منظور مي باشد. حفاظ درب آكاردئوني را شايد در بيشتر آپارتمانها ديده باشيد. واحدهاي آپارتماني با استفاده از اين حفاظ امنيت واحد خود را تامين مي كنند.

 

حفاظ فلزي

نرده فلزي چيست؟ زماني كه مي گوييم نرده فلزي در واقع منظور اين است كه اين نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همين دليل هم اغلب به آن ها نرده فلزي گفته مي شود اما حفاظ ديوار و حفاظ پنجره نيز از جمله ديگر اسم هايي است كه به نرده فلزي نسبت مي دهند. شايد تصور شما از اين نوع حفاظ ها اين است كه يك تكه آهن كه به يك شكل خاصي طراحي شده است روي ديوار و يا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اينطور نيست و در واقع زماني كه شما از اين حفاظ ها استفاده مي كنيد مي توانيد آن ها را با اشكال مشخصي براي استفاده انتخاب كنيد كه زيبايي نماي ساختمان شما را نيز حفظ خواهند كرد.

 

حفاظ فلزي

 

حفاظ درب آكاردئوني

البته استفاده از حفاظ درب آكاردئوني محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب هاي منازل نيست و از آن مي توان براي محافظت در درب هاي انبارها، مغازه ها و غيره نيز استفاده كرد. حفاظ درب آكاردئوني فضاي زيادي را نيز اشغال نمي كند و محوطه سالن و راه پله هاي شما را مخلل نمي نمايد.

عوام، بيشتر حفاظ درب آكاردئوني را با نام هايي چون درب كشويي و درب كركره اي مي شناسند. اين حفاظ تاشو حداقل مكان را اشغال كرده و حداكثر امنيت را براي منزل شما فراهم مي آورد.

حفاظ هاي درب آكاردئوني (آكاردئوني اشاره به ساز آكاردئون دارد كه براي ساختن و طراحي اين حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اينكه يك حفاظ فلزي هستند اما وزن كمي دارند و به راحتي با دست باز و بسته مي شوند. براي راحتي بيشتر افراد امكان اتصال ريموت به اين حفاظ ها نيز فراهم شده و از اين رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نيز از بين مي برد. استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در پاركينگ ها نيز مزاياي زيادي مي تواند داشته باشد چرا كه سنگيني درب هاي متداول به عنوان درب پاركينگ را ندارد و امكان استفاده از ريموت براي آن نيز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در آپارتمانها

همانطور كه مي دانيد زندگي شهري امروز و افزايش روزافزون جمعيت اينگونه طلبيده است كه افراد در آپارتمان ها و برج هاي آسمان خراش زندگي كنند. برجهايي كه شايد بيش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد مي كنند و پس از عمري زندگي در يك ساختمان هنوز همديگر را نمي شناسند. همچنين براي تامين مخارج زندگي و مسئله رواج استقلال مالي زنان، امروزه بيشتر منازل و واحدهاي آپارتماني در طول روز خالي هستند و اين امر افزايش سرقت و دزدي را در بيشتر شهرها موجب شده است. براي اين منظور است كه گفته مي شود به كارگيري حفاظ درب آكاردئوني مي تواند خيال شما را از بابت امنيت منزل به هنگام ترك آن آسوده نمايد.

آنچه كه گفته شد بيشتر از جهت ارائه يك راهكار براي حفاظت از منزل، اموال و كالاها در برابر افراد متجاوز داراي اهميت است و محصولات معرفي شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آكاردئوني گرفته تا حفاظ شاخ گوزني روي ديوارها مي توانند اين امنيت را براي شما، خانواده و اموالتان تامين كنند.

 

منبع ahaniranian.com


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۹:۴۰ | نویسنده : admin | نظرات (0)

قيمت و خريد دستكاه نانو گلس اورجينال

بسياري از ما از صرف هزينه هاي بالا براي تعويض گلس و ضد ضربه گوشي خسته شده ايم. از اين رو به دنبال راهكاري براي رهايي از اين هزينه سنگين هستيم.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۰:۴۸ | نویسنده : admin | نظرات (0)

سئوكار كيست | متخصص سئو كيست

سئوكار كيست | متخصص سئو كيست و چرا بايد سئوكار داشته باشيم؟ در اين مقال سعي ميكنيم به شما بياموزيم سئوكار كيست و چرا بايد يك سئو كار داشته يا نداشته باشيم. براي دانستن اين مهم ابتدا بايد بدانيم


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۴:۱۹ | نویسنده : admin | نظرات (0)

درباره لمينت دندان بيشتر بدانيد

درباره لمينت دندان بيشتر بدانيد ، تقريبا مي توان بيان كرد هر فردي تمايل دارد دندان هاي صاف، سفيد و لبخندي جذاب داشته باشد، اما برخي افراد به دلايل متعددي از داشتن چنين نعمتي محروم هستند و ازصافي و رنگ دندان هاي خود راضي نبوده كه سبب كاهش اعتماد به نفس آنها و عدم خنده كامل در اجتماع خواهد شد،


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۴:۴۰ | نویسنده : admin | نظرات (0)

گياه چمن عروس

گياه چمن عروس ( هلكسين )، اين گياه به عنوان گياهان زينتي به كار برده مي شود كه داراي برگ هاي ريز و به هم فشرده و انبوه مي باشد كه براي پوشش سطح بسيار زيبا هستد. زادگاه آن شمال ايتاليا و مديترانه است. رشد اين گياه نيز زياد است و در شرايط محيطي مناسب به سرعت رشد مي كند. از اين گياه براي تراريوم ( باغ شيشه اي كوچك ) استفاده مي شود. ارتفاع اين گياه حدود 15 سانتي متر و قط برگ هاش حدود 5 ساتنتي متر مي شود.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۲:۵۶ | نویسنده : admin | نظرات (0)

ژل رويال چيست ؟ خواص ژل رويال يا شاه انگبين

ژل رويال چيست ؟ خواص ژل رويال يا شاه انگبين ، يكي از محصولات مهم و با ارزش زنبور عسل است و به وسيله ي غدد مغذي زنبوران كارگر در روز هاي اوليه ي زندگي ترشح مي شود ، بدين ترتيب كه زنبوران عسل كارگر بين سن پنج تا دوازده روزگي مي توانند ژل رويال ترشح كنند .


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۰۵:۲۶ | نویسنده : admin | نظرات (0)

اجاره ديزل ژنراتور

اجاره ديزل ژنراتور

يكي از خدمات مجموعه كه داراي اهميت زيادي بوده و بسيار مقرون به صرفه مي باشد، اجاره ديزل ژنراتور است.

ديزل ژنراتور يكي از رايج ترين تجهيزات توليد برق و جريان الكتريسيته به شمار مي آيد كه كاربردهاي زيادي دارد.

از ديزل ژنراتور زماني كه نياز به دسترسي به برق شهري نيست يا دچار قطعي برق شده ايم استفاده مي كنيم.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۱:۱۳ | نویسنده : admin | نظرات (0)

مصارف زينتي و دارويي گل لادن

گل لادن علاوه بر رنگ هاي زيبا و دل انگيز آن خواص درماني نيز دارد. مي توان از اين گل لادن براي راحتي دفع، مقابله با سرماخوردگي و مراقبت از مو استفاده كنيد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۷:۳۱ | نویسنده : admin | نظرات (0)

پرطرفدارترين نامهاي منتخب ايراني در سال 96

سخنگوي سازمان ثبت احوال كشور پر طرفدارترين نامهاي منتخب ايراني نوزادان در 6 ماهه اول سال توسط خانواده ها را اعلام كرد.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۶:۱۸ | نویسنده : admin | نظرات (0)

فوق تخصص سكته مغزي

 

دكتر سيد حسين آقاميري فارق التحصيل رشته ي پزشكي عمومي از دانشگاه تهران ، با گذراندن دوره ي تخصصي در دانشگاه شهيد بهشتي و فوق تخصصي در دانشگاه زوريخ(سوئيس) آنژيوپلاستي و سكته هاي مغزي ، در حال حاضر عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي و دبير يازدهمين كنگره ي بين المللي سكته ي مغزي ايران مي باشند.

ايشان از پيشگامان فراگيري علوم فوق تخصصي در زمينه ي سكته هاي مغزي پس از دريافت تخصص مغز و اعصاب بوده اند و از افتخارات ايشان مي توان به راه اندازي مركز سكته مغزي و درمان مكانيكال ترومبكتومي براي بيماران سكته مغزي حاد در دانشگاه شهيد بهشتي اشاره كرد.

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: ،


ادامه مطلب
تاريخ : ۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۸:۰۱ | نویسنده : admin | نظرات (0)
[ ۱ ]
<<         >>


.: Weblog Themes By ttblog.ir:.